Zapinki i zapięcia do identyfikatorów

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będą kosztowały  zapinki do Twoich identyfikatorów.

Oferujemy cztery rodzaje zapinek do identyfikatorów

  • ZAPINKI MAGNETYCZNE do identyfikatorów wszystkich typów. Zapinka magnetyczna charakteryzuje się tym, że nie niszczy (nie dziurawi) ubrania, jednocześnie podwójny magnes gwarantuje mocne trzymanie identyfikatora, nawet przez grubsza tkaninę.
  • AGRAFKI. Zapinka typu agrafka, to tanie i bardzo lekkie rozwiązanie dla identyfikatorów różnych typów. Prosta, a jednocześnie wytrzymała forma, utrzyma identyfikator na miejscu, nawet w trudnych warunkach użytkowania (np. duży tłok w klubach czy restauracjach).
  • KLIPS. Klips z agrafką, to typ zapinki o dwojakim zastosowaniu. Agrafkę można wykorzystać chcąc umocować identyfikator na przykład do krawędzi kieszeni przy koszuli, natomiast agrafka świetnie sprawdzi się jako zapięcie do gładkiego materiału. Oba te mocowania są trwałe i funkcjonalne.
  • PINSY. Pinsy to typ mocowania najczęściej stosowany w przypadku imienników mundurowych, ale ich wykorzystanie jest możliwe przy wszystkich typach identyfikatorów. Jest to lekki i bardzo dyskretny sposób mocowania, którego największym atutem jest zupełnie płaskie przyleganie identyfikatora do ubrania.

Zapinka magnetyczna do identyfikatorów

Zapinka magnetyczna do identyfikatora.

Agrafka - zapinka do identyfikatora

Agrafka samoprzylepna – zapinka identyfikatora

Klips z agrafką - zapinka do identyfikatora

Klips z agrafką – zapinka do identyfikatora

Pins - zapinka do identyfikatora

Pinsy – zapinka do identyfikatora