Identyfikatory personalne personalizowane

Identyfikatory personalne, Imienniki personalizowane

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będą kosztowały Twoje identyfikatory personalne

Identyfikatory personalne z trwale naniesionym imieniem i nazwiskiem pracownika.

Identyfikatory z logotypami, piktogramami i danymi personalnymi pracowników, mocowane na agrafce, pinsach lub zapince magnetycznej. Poniżej na zdjęciach estaw różnokolorowych identyfikatorów, produkowanych metodą nieścieralnego druku na aluminium, obrazuje mnogość palety barw i różnorodność aplikacji, które możemy stosować w pełnej dowolności. Zarówno czcionki, kolory tła oraz ozdobniki, są tylko kwestia Twojego wyboru!
Zamów Twoje identyfikatory presonalne jeszcze dzisiaj – pomożemy dobrać najlepszy materiał i rozwiązanie!

Identyfikatory personalne grawerowane w kolorowym tworzywie sztucznym o grubości 1,6 mm, to prosty i elegancki sposób na wyróżnienie Twoich pracowników!
Identyfikatory personalne z różnokolorowego plastiku, w całości wyprodukowane za pomocą lasera. Identyfikator personalny został cięty i grawerowany laserem, z indywidualnym nazwiskiem poszczególnych pracowników. Mocowany do ubrania za pomocą agrafki, to pewne i proste rozwiązanie.
Zapraszamy do złożenia zamówienia na identyfikatory personalne jeszcze dziś! Poszukujesz trwałego i bezpiecznego rozwiązania w kwestii identyfikatorów personalnych? Napisz do nas teraz!

Zdjęcia identyfikatorów personalnych
imienników personalizowanych