Identyfikatory grawerowane z okienkiem

Identyfikatory z okienkiem grawerowane

Zadzwoń albo napisz!

Zapytaj ile będą kosztowały Twoje grawerowane identyfikatory z okienkiem

Identyfikatory z okienkiem grawerowane to identyfikatory z wymienną wizytówką pracownika. Na wizytówce można napisać albo wydrukować imię, nazwisko i stanowisko pracownika. W każdej chwili możesz wymienić wizytówkę z danymi.

Identyfikatory z okienkiem grawerowane produkujemy z dwuwarstwowego plastiku odpornego na ścieranie i warunki atmosferyczne. Identyfikatory z okienkiem grawerowane mają o grubość 1,6 mm. Grafikę grawerujemy laserem.

Grawerowane identyfikatory z okienkiem są lekkie i pracownicy bardzo chętnie je noszą, ponieważ nie naciągają koszuli w miejscu przypięcia.

Na zdjęciach poniżej zamieściłem dostępną kolorystykę oraz kształty identyfikatorów grawerowanych z okienkiem

Wybierasz się na targi? Napisz do nas – pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie! Kupuj identyfikatory bezpośrednio od producenta.

Kształty identyfikatorów do wyboruNiebiesko biały grawerowany identyfikator z okienkiemZłoto czarny grawerowany identyfikator z okienkiemŻółto czarny grawerowany identyfikator z okienkiemZielono biały grawerowany identyfikator z okienkiemCzerwono biały grawerowany identyfikator z okienkiemBiało czarny grawerowany identyfikator z okienkiemSrebrno czarny grawerowany identyfikator z okienkiemCzarno biały grawerowany identyfikator z okienkiemBiało niebieski grawerowany identyfikator z okienkiemBiało czerwony grawerowany identyfikator z okienkiemBiało niebieski grawerowany identyfikator z okienkiemCzarny grawerowany identyfikator z okienkiem dla firmy Clear bez wizytówki z imieniem i nazwiskiem"Grawerowany identyfikator z okienkiem z wizytówkąCzarno biały grawerowany identyfikator z okienkiem dla firmy OriflameGrawerowany identyfikator z okienkiem w kolorze biało czarnym dla firmy fiverestaurant